AkceJménoNarozeníadresaemailkontakt< td>datumtýmkategoriepoznámka JAKIN, oddíl dětí a mládeže - organizace pořádající během roku různé akce volnočasových aktivit pro děti a mládež
Logo JAKIN, oddíl dětí a mládeže
Historie


2013

Tak se to snad přece jen začíná obracet, protože se konaly 2 víkendovky. O letních prázdninách oddíl již tradičně uspořádal Cyklistický tábor, který se pohyboval v okolí Jihomoravských řek. A u zahraničního tábora nastala malá změna, tentokrát se totiž jelo do Francie. Jako novinka tohoto roku bylo, že se pořádal Cyklistický závod Okolo Pahrbku.

2012

Víkendovky se dostali úplně na dno, poněvadž se žádná nekonala. A jen doufáme, že se to obrátí a odrazíme se už jen k tomu lepšímu. Naopak o letních prázdninách zřejmě odraz již nastal. Oddíl totiž kromě toho, že pořádal již klasický Cyklistický tábor do oblasti Českomoravského pomezí, tak se také opětovně podařilo uspořádat Putovní tábor do Itálie.

2011

V tomto roce se podařily uspořádat pouze 3 víkendovky. Je potřeba se pokusit zabránit jejímu neustálému poklesu. O letních prázdninách se opět konal již osvědčený Cyklistický tábor, kde jsme tentokrát zavítali do Jeseníků.

2010

Klub na Zlínsku bohužel pokračoval v poklesu a uspořádal pouze 4 víkendovky. Navíc se tentokrát nepodařila uspořádat ani 1 cyklovíkendovka. O letních prázdninách oddíl již tradičně uspořádal Cyklistický tábor, tentokrát do oblasti České Kanady. Jako novinka se letos podařil uspořádat Putovní tábor do Itálie.

2009

Klub na Zlínsku nadále pokračuje ve své činnosti víkendovek. Během roku se uskutečnilo celkem 6 víkendovek, což sice znamená mírný pokles, ale podařilo se k tomu udržet si uspořádání 1 cyklovíkendovky. O letních prázdninách oddíl opět uspořádal Cyklistický tábor, kde se naopak podařilo navýšit počet účastníků. Tentokrát jsme poznávali Žďárské vrchy.

2008

Klub na Zlínsku pokračuje ve své činnosti víkendovek. Po delší době se podařilo vyrazit také na první cyklovíkendovku. Během roku se uskutečnilo celkem 9 víkendovek a navíc na podzim také 1 cyklovíkendovka. O letních prázdninách oddíl uspořádal 2 tábory. Trampský tábor v Českém ráji a Cyklistický tábor v Orlických horách.

2007

Klub na Zlínsku pořádá víkendovky po celý rok. Klub na Mělnicku se nepodařilo, i přes slibný začátek, udržet v aktivní činnosti. Veškerá činnost oddílu se zaměřila na rozšíření počtu účastníků oddílových akcí na Zlínsku. Během roku se uskutečnilo celkem 8 víkendovek.

2006

Ke klubu na Zlínsku s odjezdy z Otrokovic oddíl rozšířil svoji činnost založením klubu v Mělníku, ve středních Čechách. Během roku se uskutečnilo celkem 5 víkendovek. Součástí oddílu se také stal cyklistický bike team, který se v průběhu sezóny účastní několika závodů.

2005

12.10.2005 registrace oddílu u Ministerstva vnitra a navázání na předchozí činnost oddílu. Klub na Zlínsku pokračuje ve své činnosti pod novou samostatnou organizací. Proběhla první víkendovka.


2000 - 2005

Roku 2000 byl na Zlínsku založen klub, který jezdil na víkendovky na různá zajímavá místa. Odjezd byl zajištěn z Otrokovic. Klub organizačně patřil pod Dětský oddíl Greenhorns z Hradce Králové. V roce 2005 byl z organizačních a vzdálenostních důvodů klub zrušen. Pro pokračování činnosti klubu se hledalo nějaké řešení.