Logo JAKIN, oddíl dětí a mládeže
Okolo Pahrbku
16.6. 2013
Napajedla


Děkujeme za účast na 1. ročníku Dětského cyklistického závodu OKOLO PAHRBKU. Doufáme, že i přes plno nedostatků, které se objevily, jste byli spokojeni (nedostatky pište na email, ať jim můžeme příští rok předejít). Pevně věřím, že se příští rok sejdeme v hojnějším počtu a už nás nebude čekat žádné překvapení. Přikládám zde kompletní výsledky a v brzké době naleznete ve fotogalerii i nějaké fotky.

Výsledky Okolo Pahrbku 2013
Výsledky

Kategorie A - kluci narozeni 1998-2000, 7,5 km:
1. Martin Procházka - Přerov - 0:23:11
2. Vojtěch Mikl - Napajedla - 0:23:19
3. Dalibor Hudeček - Hulín - 0:23:33
4. Tomáš Svízela - Cyklo MXM Hulín - 0:23:24
5. Lukáš Bureš - Napajedla - 0:25:49
6. Martin Paseka - Napajedla - 0:26:02
7. Adam Martinec - Zlín - 0:31:25

Kategorie B - kluci narozeni 2001-2002, 6,0 km:
1. Jakub Letev - Hulín - 0:19:14
2. Matěj Jonášek - Jonas team - 0:19:30
3. Pavel Chlud - Pavlovi - 0:21:35
4. Tomáš Holeček - Napajedla - 0:21:59
5. Patrik Kadlec - Kača Tour - 0:23:36
6. Tomáš Mráček - Otrokovice - 0:24:47

Kategorie C - kluci narozeni 2003-2004, 4,5 km:
1. David Lavička - Zlín - 0:13:59
2. Pavel Dubčák - 4 Ever Cyklobulis - 0:14:12
3. Petr Ordáň - Cyklo team - 0:14:34
4. Martin Rataj - Cykloch team - 0:16:30
5. Michal Sklenařík - Fryšták - 0:16:37
6. Lukáš Mach - Napajedla - 0:16:45
7. Petr Konečný - Cykloch team - 0:16:46
8. Pavel Havlík - Napajedla - 0:18:09
9. Dan Holík - Vizovice - 0:18:49
10. Matěj Švanda - DT Swiss Bike Team - 0:19:15
11. Miroslav Horák - Napajedla - 0:19:29
12. Štěpán Vodehnal - Napajedla - 0:20:21
Marek Letev - Hulín - nedokončil

Kategorie D - kluci narozeni 2005-2006, 3,0 km:
1. Ondřej Procházka - Přerov - 0:10:33
2. Jan Hyneček - Amenity Extrem sport team - 0:10:56
3. Lukáš Pavel - Pavlovi - 0:12:20
4. Filip Mach - Modřáci - 0:13:18
5. David Sklenařík - Fryšták - 0:13:19
6. Tomáš Slezák - Otrokovice - 0:13:37
7. Dominik Pospíšil - Zlín - 0:14:47
8. Denis Matyák - Otrokovice - 0:14:52

Kategorie E - kluci narozeni 2007 a mladší, 800 m:
1. Radim Letev - Hulín - 0:02:30
2. Matěj Procházka - Přerov - 0:02:52
3. Martin Hořák - Zlín - 0:02:53
4. Jakub Petřík - Fryšták - 0:03:10
5. Vojtěch Kovanda - Kolokroužek Zlín - 0:03:12
6. Jan Frýdl - Zlín - 0:03:32
7. Matěj Žáček - Amenity Extrem sport team - 0:03:51
8. Tobiáš Frydrych - Otrokovice - 0:03:55
9. Tobiáš Koutník - Staré Město - 0:03:56
10. Jan Raštica - Uherské Hradiště - 0:04:11
11. Václav Mach - Sušice - 0:04:33
12. Vojtěch Tischer - Ostrožská Nová Ves - 0:04:34
13. Štěpán Sojka - Spytihněv - 0:04:38

Kategorie F - kluci narozeni 2007 a mladší, odrážedla, 200 m:
1. Richard Kadlčák - Amenity Extrem sport team - 0:00:55

Kategorie G - holky narozeny 1998-2000, 7,5 km:
1. Lucie Holíková - Vizovice - 0:30:46

Kategorie H - holky narozeny 2001-2002, 6,0 km:
1. Natálie Zouharová - Zlín - 0:20:51
2. Tereza Čagánková - Kača Tour - 0:24:05
3. Petra Horáková - Napajedla - 0:27:34

Kategorie I - holky narozeny 2003-2004, 4,5 km:
1. Kateřina Hudečková - Hulín - 0:15:31
2. Zuzana Zouharová - Březnice - 0:19:21
3. Lucie Machová - Modřáci - 0:19:34

Kategorie J - holky narozeny 2005-2006, 3,0 km:
1. Karolína Švajdová - DT Swiss Bike Team - 0:12:59
2. Tereza Bromová - Mysločovice - 0:14:57

Kategorie K - holky narozeny 2007 a mladší, 800 m:
1. Veronika Machová - Napajedla - 0:03:08
2. Petra Juřenová - Napajedla - 0:03:45
3. Krystýna Vaculová - Petrůvka - 0:03:49
4. Julie Zouharová - Otrokovice - 0:04:05
5. Michaela Dubčáková - Dubike team - 0:04:25
6. Pavla Slezáková - Otrokovice - 0:04:36
7. Anna Hyjánková - Zlín - 0:04:41
8. Alena Zavadilová - Otrokovice - 0:05:10
9. Valerie Koutníková - Staré Město - 0:06:55

Kategorie L - holky narozeny 2007 a mladší, odrážedla, 200 m:
1. Natali Hrušková - Napajedla - 0:00:50
2. Viktorie Skálová - Vlarin - 0:01:54

Štafeta, 4 x 800 m:
1. Pavel Dubčák, Petr Ordáň, Petr Konečný, Natálie Zouharová - 0:08:29
2. Tereza Čagánková, Dan Holík, Lucie Holíková, David Lavička - 0:09:12
3. Pavel Chlud, Michal Sklenařík, Karolína Švajdová, Lukáš Pavel - 0:09:56,2
4. Lukáš Mach, Petra Horáková, Miroslav Horák, Patrik Kadlec - 0:09:56,3


Dětský cyklistický závod OKOLO PAHRBKU


Termín závodu:
16. června 2013

Místo konání závodu:
Rekreační areál Pahrbek

Program závodu:
10:00 - volný trénink na trati závodu
11:00 - zahájení prezentace, výdej startovních čísel
ukončení prezentace vždy 30 minut před startem kategorie
13:00 - start kategorie A,G
13:40 - start kategorie B,H
14:15 - start kategorie C,I
14:45 - start kategorie D,J
15:10 - start kategorie E,K
15:30 - start kategorie F,L
16:00 - start štafetového závodu O POHÁR JAKINU
17:00 - vyhlášení vítězů, tombola startovních čísel

Kategorie závodu:
A - kluci, ročník narození 1998 - 2000
B - kluci, ročník narození 2001 - 2002
C - kluci, ročník narození 2003 - 2004
D - kluci, ročník narození 2005 - 2006
E - kluci, ročník narození 2007 a mladší
F - kluci, ročník narození 2007 a mladší, odrážedla
G - holky, ročník narození 1998 - 2000
H - holky, ročník narození 2001 - 2002
I - holky, ročník narození 2003 - 2004
J - holky, ročník narození 2005 - 2006
K - holky, ročník narození 2007 a mladší
L - holky, ročník narození 2007 a mladší, odrážedla

Trasa závodu:
trať závodu povede v areálu Pahrbku, kde bude vytvořen okruh dlouhý cca 1500m, který budou účastníci absolvovat několikrát dle kategorie
kategorie A,G - 5 okruhů
kategorie B,H - 4 okruhy
kategorie C,I - 3 okruhy
kategorie D,J - 2 okruhy
kategorie E,K - zkrácený okruh
kategorie F,L - zkrácený okruh

Organizace startů:
V každé startovní vlně budou jezdci řazeni podle startovních čísel - do startovního koridoru vstupují po vyvolání startovním rozhodčím.
Řazení do startovního koridoru začne 15 minut před startem.
Startovní čísla budou přidělena na základě pořadí, kdo se dříve přihlásil (čím dříve jsem přihlášen, tím nižší mám startovní číslo)

Startovné závodu:
Startovné závodu je 50,- Kč/dítě. Platba na místě při prezentaci. Celková cena zahrnuje veškeré výdaje spojené s organizací závodu – startovní číslo, výsledkový servis, účast v tombole startovních čísel

Přihlášky k závodu:
online prostřednictvím internetu do 15.6.2013, odkaz níže na konci stránky
osobně při prezentaci v místě startu, nejpozději 30 minut před startem kategorie

Štafetový závod základních škol O POHÁR JAKINU:
Štafetového závodu se účastní družstvo školy, které se skládá ze 4 žáků dle jednotlivých věkových kategorií. Pokud škola nemá 2. stupeň, tak je družstvo doplněno žáky, kteří zde chodili na 1. stupeň.
Poznámka: pokud se nepřihlásí dostatečný počet štafet reprezentujících svou ZŠ, bude možnost vytvoření různých štafet na místě a přihlásit je na prezentaci
Složení družstva:
kluk ročník narození 1998-2000
kluk ročník narození 2001-2002
kluk ročník narození 2003-2006
holka ročník narození 1998-2006
Každý člen družstva se přihlásí jako každý jiný účastník cyklistického závodu, a to předem na webu www.jakin.eu. Přihlášku družstva prosím zašlete na email info@jakin.eu a originál přineste na prezentaci.

Tombola startovních čísel:
Každý účastník je automaticky zařazen do slosování, pro převzetí ceny je nutné předložit startovní číslo. Pokud se výherce okamžitě nepřihlásí o cenu a nepředloží své startovní číslo, losuje se cena znovu.
Hlavní cena je poukaz na putovní cyklistický tábor Jihomoravské řeky na kole.

Závěrečné informace:
Všichni přihlášení startují na vlastní nebezpečí.
Za start účastníka do 18 let nese odpovědnost jeho zákonný zástupce, kdy je nutný písemný souhlas u prezentace.
Pořadatel nehradí způsobené škody na zdraví a majetku vzniklé účastníkům v souvislosti se závodem.
Pro závod je povoleno funkční kolo se dvěma na sobě nezávislými brzdami.
Závodník musí být vybaven bezpečnostní cyklistickou přilbou.
Startovní čísla jsou až do ukončení závodu majetkem pořadatele, musí být viditelně připevněna na kole a nesmí být upravena ani poškozena a jsou nepřenosná.
Klasifikováni budou pouze jezdci, kteří projedou celou trať a cílem.
Protesty lze podat ihned po dojezdu, nejpozději však do doby vyhlášení výsledků.
Odpovědná osoba za závod: Jiří Jakeš, 604 102 443, info@jakin.eu

Seznam přihlášených:
1 Adam Procházka 2004 Kojetín
2 Martin Hořák 2007 Zlín
3 Jan Frýdl 2008 Zlín
4 Veronika Machová 2007 Napajedla
5 Lukáš Mach 2004 Napajedla
6 Tomáš Svízela 2000 Kroměříž
7 Dorka Ševčíková 2003 Uherské Hradiště
8 Václav Mach 2008 Sušice
9 Jan Hoferek 2003 ???
10 Petr Hoferek 2009 ???
11 Adam Martinec 2000 Zlín
12 Filip Martinec 2005 Zlín
13 Marek Letev 2003 Hulín
14 Radim Letev 2007 Hulín
15 Jakub Letev 2001 Hulín
16 Anna Hyjánková 2007 Zlín
17 Vojtěch Mikl 1999 Napajedla
18 Richard Kadlčák 2010 Zlín
19 Alena Zavadilíková 2008 Otrokovice
20 Petra Horáková 2002 Napajedla
21 Miroslav Horák 2004 Napajedla
22 Nicola Křenková 2003 Majetín
23 Michal Sklenařík 2004 Fryšták
24 Tomáš Holeček 2002 Napajedla
25 Natálie Zouharová ??? Zlín
26 Jan Hyneček 2005 Otrokovice
27 David Sklenařík 2006 Fryšták
28 David Lavička 2003 Zlín
29 Dan Holík 2004 Vizovice
30 Lucie Holíková 1999 Vizovice
31 Hynek Pernický 1999 Topolná
32 Petr Ordáň 2003 Chvalčov
33 Petr Konečný 2004 Vizovice
34 Dominik Pospíšil 2006 Zlín
35 Michal Samohýl 2001 Otrokovice
36 Jakub Samohýl 2005 Otrokovice
37 Lukáš Kolařík 2001 Přerov
38 Dalibor Hudeček 2000 Hulín
39 Kateřina Hudečková 2003 Hulín
40 Kateřina Matulíková 1999 Zlín
41 Karolína Matulíková 2003 Zlín
42 Petra Juřenová 2007 Napajedla
43 Matěj Procházka 2007 Přerov
44 Ondřej Procházka 2005 Přerov
45 Martin Procházka 2000 Přerov

přihlášky již pouze při prezentaci v místě startu

Přihlásit

Komentáře: