Logo JAKIN, oddíl dětí a mládeže
Okolo Pahrbku
8.6. 2014
Napajedla


Děkujeme za účast na 2. ročníku Dětského cyklistického závodu OKOLO PAHRBKU. Doufáme, že i přes velice teplé počasí jste si všichni tento den užili. Přesto, že se objevily nějaké nedostatky, bylo snad vidět zlepšení oproti loňskému roku. Myslíme si tedy, že jdeme správnou cestou. Pevně věřím, že se za rok zase sejdeme a bude to opět o něco lepší. Za pořadatelský tým Jirka Jakeš

Na pořádaní se podílelo: město Napajedla, Napabike, KCK Cyklosport, Geostav a rekreační areál Pahrbek. Děkujeme.

Přikládám zde kompletní výsledky a odkaz na fotky ze závodu.

Fotogalerie

Výsledky

Kategorie A - kluci narozeni 1999-2001, 9,5 km:
1. Martin Procházka - SK Šela Sport - 0:27:03
2. Zdeněk Skyba - DT SWISS bike team - 0:28:37
3. Vojtěch Mikl - Tvrdá horská cyklistika - 0:29:28
4. Martin Paseka - Bike Team Napajedla - 0:30:47
5. Vladimír Ondrejec - Cyklo MXM Hulín - 0:30:49
6. Mates Jonášek - Jonas team - 0:35:24

Kategorie B - kluci narozeni 2002-2003, 7,6 km:
1. Tadeáš Talafa - Otrokovice - 0:27:51
2. Matěj Švajda - DT SWISS bike team - 0:32:20
3. Matěj Pavlík - Napajedla - 0:36:25

Kategorie C - kluci narozeni 2004-2005, 5,7 km:
1. Lukáš Mach - Bike team Napajedla - 0:19:09
2. Martin Rafaj - Cykloch team - 0:19:49
3. Ondřej Procházka - SK Šela Sport - 0:19:51
4. Michal Sklenařík - Fryšták - 0:20:08
5. Jakub Trlica - Cykloch team - 0:20:51
6. Dan Holík - Vizovice - 0:21:00
7. Ondřej Kühr - Team Alpinning Hulín - 0:21:18
8. Sebastian Poslt - Otrokovice - 0:21:19
9. Stanislav Pátík - Kojetín - 0:21:36
10. Adam Procházka - Kojetín - 0:21:40
11. Matyáš Kedra - Topolná - 0:22:36
12. Vojtěch Plšek - Zlín - 0:23:33
13. Štěpán Vodehnal - Tvrdá horská cyklistika - 0:24:10
14. Tomáš Slezák - Otrokovice - 0:24:20
15. Filip Otradovec - Napajedla - 0:24:34
16. Roman Kolařík - Napajedla - 0:25:36
17. Tomáš Svoboda - Topolná - 0:27:01
18. Jan Kráčmar - Březnice - 0:27:02

Kategorie D - kluci narozeni 2006-2007, 3,8 km:
1. Štěpán Gajdoš - 4Ever Cyklo Bulis team - 0:13:30
2. Štěpán Katrňák - Holešov - 0:14:38
3. David Sklenařík - Fryšták - 0:14:53
4. Alexandr Oliva - Topolná - 0:15:11
5. Martin Hořák - Zlín - 0:15:15
6. Matěj Procházka - SK Šela Sport - 0:15:24
7. Marek Novotný - Napajedla - 0:15:31
8. Matyáš Plšek - Zlín - 0:15:43
9. Robert Langpaul - Tvrdá horská cyklistika - 0:16:12
10. Jakub Baroň - Napajedla - 0:16:15
11. Filip Staněk - Otrokovice - 0:16:15
12. Filip Čapoun - Zlín - 0:16:17
13. Jakub Petřík - Fryšták - 0:17:12
14. Jiří Chrenčík - Halenkovice - 0:17:31
15. Patrik Kašpárek - Napajedla - 0:21:39
Dominik Pospíšil - Zlín - DNF

Kategorie E - kluci narozeni 2008 a mladší, 1,7 km:
1. Václav Plšek - Zlín - 0:09:11
2. Tomáš Slavkovký - Přerov - 0:09:23
3. Damián Baroň - Napajedla - 0:09:28
4. Jakub Olšák - Otrokovice - 0:09:34
5. Jan Pavlík - Lipník nad Bečvou - 0:09:36
6. Prokop Dytrych - Bystřice pod Hostýnem - 0:09:37
7. Mikuláš Pavlík - Napajedla - 0:10:11
8. Ondřej Lubínek - Zlín - 0:10:39
9. Jakub Kráčmar - Březnice - 0:11:16
10. Tomáš Machač - Přerov - 0:11:20
11. Roman Kašpárek - Napajedla - 0:12:03
12. Šimon Otradovec - Napajedla - 0:12:10

Kategorie F - kluci narozeni 2008 a mladší, odrážedla, 100 m:
1. Martin Vacula - Luhačovice - 0:00:27

Kategorie G - holky narozeny 1999-2001, 9,5 km:
1. Eva Urbášková - Zlín - 0:32:23
2. Hana Chrenčíková - Halenkovice - 0:34:02
3. Lucie Holíková - Vizovice - 0:35:23
Marcela Procházková - Zlín - DNF

Kategorie H - holky narozeny 2002-2003, 7,6 km:
1. Natálie Zouharová - Cykloch team - 0:26:16
2. Aneta Chudárková - Cykloch team - 0:27:48
3. Denisa Povalačová - Cykloch team - 0:33:49

Kategorie I - holky narozeny 2004-2005, 5,7 km:
1. Natálka Novotná - Napajedla - 0:22:57
2. Zuzana Zouharová - Březnice - 0:24:13

Kategorie J - holky narozeny 2006-2007, 3,8 km:
1. Petra Juřenová - Napajedla - 0:15:38
2. Lucie Dytrychová - Bystřice pod Hostýnem - 0:16:02
3. Zuzana Machačová - Přerov - 0:16:51
4. Karolína Švajdová - DT SWISS Bike Team - 0:17:23
5. Veronika Machová - Bike team Napajedla - 0:17:52
6. Růžena Škrabalová - Napajedla - 0:19:36
7. Eliška Halešová - Napabike - 0:21:01
8. Vanessa Bahulová - Otrokovice - 0:23:23

Kategorie K - holky narozeny 2008 a mladší, 1,7 km:
1. Agáta Slámková - Cykloch team - 0:07:33
2. Magdalena Šurbeková - Jaroslavice - 0:09:20
3. Veronika Dobešová - Bystřice pod Hostýnem - 0:09:24
4. Kristýna Vaculová - Luhačovice - 0:09:37
5. Lucie Svobodová - Topolná - 0:10:14
6. Diana Katrňáková - Otrokovice - 0:10:15
7. Aneta Čapounová - Zlín - 0:11:08
8. Amálie Posltová - Otrokovice - 0:11:09
9. Martina Kolaříková - Napajedla - 0:11:10
Julie Kührová - Team Alpinning Hulín - DNF
Karolína Slámková - Kroměříž - DNF

Kategorie L - holky narozeny 2008 a mladší, odrážedla, 100 m:
1. Karolína Plšková - Zlín - 0:00:17
2. Anna Slávkovká - Přerov - 0:00:19
3. Eliška Jánošíková - Napajedla - 0:00:29

Štafeta, 4 x 1,7 km:
1. Cykloch team 1 - 0:24:49
Natálie Zouharová 2002 Cykloch team
Aneta Chudárková 2003 Cykloch team
Jakub Trlica 2004 Cykloch team
Martin Rafaj 2004 Cykloch team

2. Rychlost - 0:25:51
Lucie Holíková 1999 Vizovice
Eva Urbášková 1999 Zlín
Sebastian Poslt 2004 Otrokovice
Dan Holík 2004 Vizovice

3. Kočičí pracky - 0:26:04
Martin Paseka 1999 Bike team Napajedla
Hana Chrenčíková 2001 Halenkovice
Lukáš Mach 2004 Bike team Napajedla
Veronika Machová 2007 Bike team Napajedla

4. Zubr team Přerov - 0:26:24
Martin Procházka 2000 SK Šela Sport
Adam Procházka 2004 Kojetín
Matěj Procházka 2007 SK Šela Sport
Zuzana Machačová 2007 Přerov

5. Fryšták - 0:28:22
Michal Sklenařík 2004 Fryšták
Ondřej Procházka 2005 SK Šela Sport
Karolína Švajdová 2006 DT SWISS bike team
Štěpán Gajdoš 2006 4Ever Cyklo Bulis team

6. Cykloch team 2 - 0:31:19
Denisa Povalačová 2003 Cykloch team
Zuzana Zouharová 2004 Březnice
Filip Čapoun 2006 Zlín
Agáta Slámková 2008 Cykloch team


Dětský cyklistický závod OKOLO PAHRBKU




Termín závodu:
8. června 2014

Místo konání závodu:
Rekreační areál Pahrbek

Program závodu:
10:00 - volný trénink na trati závodu
11:00 - zahájení prezentace, výdej startovních čísel
ukončení prezentace vždy 30 minut před startem kategorie
13:00 - start kategorie A,G
13:40 - start kategorie B,H
14:15 - start kategorie C,I
14:45 - start kategorie D,J
15:10 - start kategorie E,K
15:30 - start kategorie F,L
15:45 - start štafetového závodu O POHÁR JAKINU
16:30 - vyhlášení vítězů, tombola startovních čísel

Kategorie závodu:
A - kluci, ročník narození 1999 - 2001
B - kluci, ročník narození 2002 - 2003
C - kluci, ročník narození 2004 - 2005
D - kluci, ročník narození 2006 - 2007
E - kluci, ročník narození 2008 a mladší
F - kluci, ročník narození 2008 a mladší, odrážedla
G - holky, ročník narození 1999 - 2001
H - holky, ročník narození 2002 - 2003
I - holky, ročník narození 2004 - 2005
J - holky, ročník narození 2006 - 2007
K - holky, ročník narození 2008 a mladší
L - holky, ročník narození 2008 a mladší, odrážedla

Trasa závodu:
trať závodu povede v areálu Pahrbku, kde bude vytvořen okruh dlouhý cca 1500m, který budou účastníci absolvovat několikrát dle kategorie
kategorie A,G - 5 okruhů
kategorie B,H - 4 okruhy
kategorie C,I - 3 okruhy
kategorie D,J - 2 okruhy
kategorie E,K - zkrácený okruh
kategorie F,L - zkrácená trať

Organizace startů:
V každé startovní vlně budou jezdci řazeni podle startovních čísel - do startovního koridoru vstupují po vyvolání startovním rozhodčím.
Řazení do startovního koridoru začne 15 minut před startem.
Startovní čísla budou přidělena na základě pořadí, kdo se dříve přihlásil (čím dříve jsem přihlášen, tím nižší mám startovní číslo)

Startovné závodu:
Startovné závodu je 50,- Kč/dítě. Platba na místě při prezentaci. Celková cena zahrnuje veškeré výdaje spojené s organizací závodu – startovní číslo, výsledkový servis, účast v tombole startovních čísel

Přihlášky k závodu:
online prostřednictvím internetu do 7.6.2014, odkaz níže na konci stránky, do poznámky můžete napsat název týmu, který reprezentujete
osobně při prezentaci v místě startu, nejpozději 30 minut před startem kategorie

Štafetový závod O POHÁR JAKINU:
Štafetového závodu se účastní družstvo, které se skládá ze 4 členů dle jednotlivých věkových kategorií. Pokud nemáte člena v dané věkové kategorii, můžete obsadit mladšími kamarády.
Poznámka: řazení na start funguje stejně jako při řazení jednotlivců
Složení družstva:
kluk ročník narození 1999-2001
kluk ročník narození 2002-2003
kluk ročník narození 2004-2007
holka ročník narození 1999-2007
Každý člen družstva se přihlásí jako každý jiný účastník cyklistického závodu, a to předem na webu www.jakin.eu. Přihlášku družstva prosím zašlete na email info@jakin.eu

Tombola startovních čísel:
Každý účastník je automaticky zařazen do slosování, pro převzetí ceny je nutné předložit startovní číslo. Pokud se výherce okamžitě nepřihlásí o cenu a nepředloží své startovní číslo, losuje se cena znovu.
Hlavní cena je poukaz na putovní cyklistický tábor Moravský kras na kole.

Závěrečné informace:
Všichni přihlášení startují na vlastní nebezpečí.
Za start účastníka do 18 let nese odpovědnost jeho zákonný zástupce, kdy je nutný písemný souhlas u prezentace.
Pořadatel nehradí způsobené škody na zdraví a majetku vzniklé účastníkům v souvislosti se závodem.
Pro závod je povoleno funkční kolo se dvěma na sobě nezávislými brzdami.
Závodník musí být vybaven bezpečnostní cyklistickou přilbou.
Startovní čísla jsou až do ukončení závodu majetkem pořadatele, musí být viditelně připevněna na kole a nesmí být upravena ani poškozena a jsou nepřenosná.
Klasifikováni budou pouze jezdci, kteří projedou celou trať a cílem.
Protesty lze podat ihned po dojezdu, nejpozději však do doby vyhlášení výsledků.
Odpovědná osoba za závod: Jiří Jakeš, 604 102 443, info@jakin.eu

Seznam přihlášených:
1 Petra Juřenová 2007 Napajedla
2 Martin Hořák 2007 Zlín
3 Kristýna Vaculová 2008 Luhačovice
4 Michal Sklenařík 2004 Fryšták
5 David Sklenařík 2006 Fryšták
6 Veronika Dobešová 2008 Bystřice pod Hostýnem
7 Štěpán Gajdoš 2006 Bystřice pod Hostýnem
8 Zuzana Machačová 2007 Přerov
9 Tomáš Machač 2009 Přerov
10 Eva Urbášková 1999 Zlín
11 Marcela Procházková 2001 Zlín
12 Matěj Procházka 2009 Zlín
13 Lucie Dytrychová 2006 Bystřice pod Hostýnem
14 Jakub Hodúr 2006 Olomouc
15 Aneta Chudárková 2003 Zlín
16 Michaela Brtníčková 2003 Dřevohostice
17 Filip Brtníček 2007 Dřevohostice
18 Veronika Machová 2007 Napajedla
19 Lukáš Mach 2004 Napajedla
20 Jakub Ház 2002 Osek nad Bečvou
21 Matěj Pavlík 2003 Napajedla
22 Mikuláš Pavlík 2008 Napajedla
23 Hana Chrenčíková 2001 Napajedla
24 Jiří Chrenčík 2007 Napajedla
25 Dominik Pospíšil 2006 Zlín
26 Petr Ordáň 2003 Chvalčov
27 Matyáš Kedra 2004 Topolná
28 Dan Holík 2004 Vizovice
29 Lucie Holíková 1999 Vizovice
30 Martin Vacula 2010 Luhačovice
31 Martin Procházka 2012 Zlín
32 Jan Pavlík 2008 Lipník
33 Tomáš Slavkovský 2009 Přerov
34 Anna Slavkovská 2011 Přerov
35 Ondřej Kühr 2005 Tlumačov
36 Julie Kührová 2008 Tlumačov
37 Natálie Zouharová 2002 Březnice
38 Zuzana Zouharová 2004 Březnice
39 Stanislav Pátík 2005 Kojetín
40 Agáta Slámková 2008 Kroměříž
41 Jakub Trlica 2004 Zlín
42 Denisa Povalačová 2003 Zlín
43 Petr Konečný 2004 Vizovice
44 Štěpán Katrňák 2006 Holešov
45 Diana Katrňáková 2009 Holešov
46 Prokop Dytrych 2008 Bystřice pod Hostýnem
47 Sebastian Poslt 2004 Otrokovice
48 Amálie Posltová 2008 Otrokovice
49 Filip Čapoun 2006 Zlín
50 Aneta Čapounová 2008 Zlín
51 Alexandr Oliva 2006 Topolná
52 Adam Procházka 2004 Kojetín
53 Vanessa Bahulová 2007 Otrokovice
54 Lucie Svobodová 2008 Topolná
55 Tomáš Svoboda 2004 Topolná
56 Tadeáš Talafa 2002 Otrokovice
57 Karolína Švajdová 2006 Fryšták
58 Vojtěch Plšek 2005 Zlín
59 Václav Plšek 2008 Zlín
60 Matěj Procházka 2007 Přerov
61 Ondřej Procházka 2005 Přerov
62 Martin Procházka 2000 Přerov
63 Vojtěch Mikl 1999 Napajedla
64 Štěpán Vodehnal 2004 Napajedla
65 Šimon Fimbinger 2007 Napajedla
66 Metoděj Fimbinger 2009 Napajedla
67 Roman Kolařík 2005 Napajedla
68 Martina Kolaříková 2009 Napajedla
69 Marek Novotný 2007 Napajedla
70 Natálka Novotná 2005 Napajedla
71 Sofie Škodáková 2004 Napajedla
72 Matyáš Plšek 2007 Zlín
73 Karolína Plšková 2011 Zlín
74 Jan Kráčmar 2005 Březnice
75 Jakub Kráčmar 2008 Březnice
76 Ondřej Lubínek 2009 Zlín
77 Filip Otradovec 2005 Napajedla
78 Šimon Otradovec 2009 Napajedla
79 Jakub Baroň 2007 Napajedla
80 Patrik Kašpárek 2006 Napajedla
81 Veronika Hlavačková 2006 Napajedla
82 Roman Kašpárek 2008 Napajedla
83 Tomáš Slezák 2005 Otrokovice
84 Mates Jonášek 2001 Otrokovice

1 Petra Juřenová 2007 Napajedla
2 Martin Hořák 2007 Zlín
3 Kristýna Vaculová 2008 Luhačovice
4 Michal Sklenařík 2004 Fryšták
5 David Sklenařík 2006 Fryšták
6 Veronika Dobešová 2008 Bystřice pod Hostýnem
7 Štěpán Gajdoš 2006 Bystřice pod Hostýnem
8 Zuzana Machačová 2007 Přerov
9 Tomáš Machač 2009 Přerov
10 Eva Urbášková 1999 Zlín
11 Marcela Procházková 2001 Zlín
12 Matěj Procházka 2009 Zlín
13 Lucie Dytrychová 2006 Bystřice pod Hostýnem
14 Jakub Hodúr 2006 Olomouc
15 Aneta Chudárková 2003 Zlín
16 Michaela Brtníčková 2003 Dřevohostice
17 Filip Brtníček 2007 Dřevohostice
18 Veronika Machová 2007 Napajedla
19 Lukáš Mach 2004 Napajedla
20 Jakub Ház 2002 Osek nad Bečvou
21 Matěj Pavlík 2003 Napajedla
22 Mikuláš Pavlík 2008 Napajedla
23 Hana Chrenčíková 2001 Napajedla
24 Jiří Chrenčík 2007 Napajedla
25 Dominik Pospíšil 2006 Zlín
26 Petr Ordáň 2003 Chvalčov
27 Matyáš Kedra 2004 Topolná
28 Dan Holík 2004 Vizovice
29 Lucie Holíková 1999 Vizovice
30 Martin Vacula 2010 Luhačovice
31 Martin Procházka 2012 Zlín
32 Jan Pavlík 2008 Lipník
33 Tomáš Slavkovský 2009 Přerov
34 Anna Slavkovská 2011 Přerov
35 Ondřej Kühr 2005 Tlumačov
36 Julie Kührová 2008 Tlumačov
37 Natálie Zouharová 2002 Březnice
38 Zuzana Zouharová 2004 Březnice
39 Stanislav Pátík 2005 Kojetín
40 Agáta Slámková 2008 Kroměříž
41 Jakub Trlica 2004 Zlín
42 Denisa Povalačová 2003 Zlín
43 Petr Konečný 2004 Vizovice
44 Štěpán Katrňák 2006 Holešov
45 Diana Katrňáková 2009 Holešov
46 Prokop Dytrych 2008 Bystřice pod Hostýnem
47 Sebastian Poslt 2004 Otrokovice
48 Amálie Posltová 2008 Otrokovice
49 Filip Čapoun 2006 Zlín
50 Aneta Čapounová 2008 Zlín
51 Alexandr Oliva 2006 Topolná
52 Adam Procházka 2004 Kojetín
53 Vanessa Bahulová 2007 Otrokovice
54 Lucie Svobodová 2008 Topolná
55 Tomáš Svoboda 2004 Topolná
56 Tadeáš Talafa 2002 Otrokovice
57 Karolína Švajdová 2006 Fryšták
58 Vojtěch Plšek 2005 Zlín
59 Václav Plšek 2008 Zlín
60 Matěj Procházka 2007 Přerov
61 Ondřej Procházka 2005 Přerov
62 Martin Procházka 2000 Přerov
63 Vojtěch Mikl 1999 Napajedla
64 Štěpán Vodehnal 2004 Napajedla
65 Šimon Fimbinger 2007 Napajedla
66 Metoděj Fimbinger 2009 Napajedla
67 Roman Kolařík 2005 Napajedla
68 Martina Kolaříková 2009 Napajedla
69 Marek Novotný 2007 Napajedla
70 Natálka Novotná 2005 Napajedla
71 Sofie Škodáková 2004 Napajedla
72 Matyáš Plšek 2007 Zlín
73 Karolína Plšková 2011 Zlín
74 Jan Kráčmar 2005 Březnice
75 Jakub Kráčmar 2008 Březnice
76 Ondřej Lubínek 2009 Zlín
77 Filip Otradovec 2005 Napajedla
78 Šimon Otradovec 2009 Napajedla
79 Jakub Baroň 2007 Napajedla
80 Patrik Kašpárek 2006 Napajedla
81 Veronika Hlavačková 2006 Napajedla
82 Roman Kašpárek 2008 Napajedla
83 Tomáš Slezák 2005 Otrokovice
84 Mates Jonášek 2001 Otrokovice


přihlášky již pouze při prezentaci v místě startu

Přihlásit

Komentáře: