AkceJménoNarozeníadresaemailkontakt< td>datumtýmkategoriepoznámka JAKIN, oddíl dětí a mládeže - organizace pořádající během roku různé akce volnočasových aktivit pro děti a mládež
Logo JAKIN, oddíl dětí a mládeže
Orlické hory na kole
3.8. - 10.8. 2008
CHKO Orlické hory


CHKO Orlické hory a jeho okolí je kraj lesů i luk, rovin i kopců s nádhernými výhledy do kraje. Cestou můžeme navštívit zajímavá místa, např. hrad Potštejn, údolí Peklo, Babiččino údolí, pevnostní tvrz Dobrošov, soutěska Zemská brána, pevnostní tvrz Bouda a další.

Program tábora:
Nenáročný putovní tábor na kole s poznáváním zajímavých částí Orlických hor a jeho okolí. Jednotlivé trasy budou voleny dle schopnosti dětí. Většina trasy povede po cyklostezkách, je připraveno více variant. Cestou navštívíme zajímavá místa Orlických hor a jeho okolí. Část volného programu bude také vyplněna různými hrami.

Základna tábora:
Tábor bude doprovázen autem pro převoz veškerého táborového materiálu mezi jednotlivými noclehy. Nocleh je zajištěn na veřejných tábořištích ve stanech typu iglů. Strava se připravuje na propan-butanovém vařiči a v místních kuchyňkách.

Cena tábora:
Cena tábora je 1600,- Kč/dítě. Celková cena zahrnuje veškeré výdaje spojené s pobytem na táboře – ubytování, strava, doprava, program, organizace případně vstupné.
Tábor je určen pro děti ve věku 8-16 let.


Přihlásit

Komentáře:
Imothep
16.3.2009 13:41:53
horsi fotku tam sdat nemohl