AkceJménoNarozeníadresaemailkontakt< td>datumtýmkategoriepoznámka JAKIN, oddíl dětí a mládeže - organizace pořádající během roku různé akce volnočasových aktivit pro děti a mládež
Logo JAKIN, oddíl dětí a mládeže
Český ráj
6.7. - 19.7. 2008
CHKO Český ráj


CHKO Český ráj lze považovat za jedno z nejkrásnějších míst v naší zemi. Je to oblast s několika zajímavými místy, např. skalní město Hruboskalsko, hrad Valdštejn, zřícenina hradu Trosky, Podtrosecké rybníky, Betlémské skály, Klokočské skály a další.

Program tábora:
Menší tábor, který bude zaměřen na pobyt v přírodě. Na základně tábora probíhat hlavní část programu tábora s různými hrami. Odtud se budeme také vypravovat na vícedenní výlety do okolních pískovcových skal s možností přenocováním pod širákem či skalními převisy.

Základna tábora:
Základna tábora se bude nacházet v srdci Českého ráje pod hradem Trosky v blízkosti lesa a skal. Základnou tábora se stane veřejné tábořiště, kde se bude nacházet veškeré potřebné vybavení tábora. Zde bude zajištěno ubytování ve stanech typu iglů. Strava se připravuje v kotlíku na ohni, při nepřízni počasí na propan-butanovém vařiči.

Cena tábora:
Cena tábora je 2600,- Kč/dítě. Celková cena zahrnuje veškeré výdaje spojené s pobytem na táboře – ubytování, strava, doprava, program, organizace případně vstupné.
Tábor je určen pro děti ve věku 8-16 let.


Přihlásit

Komentáře: