Logo JAKIN, oddíl dětí a mládeže
Okolo Pahrbku
4.6. 2017
Napajedla






Dětský cyklistický závod OKOLO PAHRBKU


Termín závodu:
4. června 2017

Místo konání závodu:
Rekreační areál Pahrbek

Program závodu:
10:00 - volný trénink na trati závodu
11:00 - zahájení prezentace, výdej startovních čísel
ukončení prezentace vždy 30 minut před startem kategorie
13:00 - start kategorie A,G
13:40 - start kategorie B,H
14:15 - start kategorie C,I
14:45 - start kategorie D,J
15:10 - start kategorie E,K
15:30 - start kategorie F,L
15:45 - start kategorie Fo,Lo
16:00 - start štafetového závodu O POHÁR JAKINU
16:30 - vyhlášení vítězů, tombola startovních čísel
v případě, že bude v jedné kategorii startovat více než 20 dětí, odstartuje tato kategorie samostatně a druhá kategorie odstartuje o 1 minutu později

Kategorie závodu:
A - kluci, ročník narození 2002 - 2004
B - kluci, ročník narození 2005 - 2006
C - kluci, ročník narození 2007 - 2008
D - kluci, ročník narození 2009 - 2010
E - kluci, ročník narození 2011 - 2012
F - kluci, ročník narození 2013 a mladší
Fo - kluci, ročník narození 2013 a mladší, odrážedla
G - holky, ročník narození 2002 - 2004
H - holky, ročník narození 2005 - 2006
I - holky, ročník narození 2007 - 2008
J - holky, ročník narození 2009 - 2010
K - holky, ročník narození 2011 - 2012
L - holky, ročník narození 2013 a mladší
Lo - holky, ročník narození 2013 a mladší, odrážedla
děti, ročník narození 2013 a mladší, mohou startovat pouze v jednom závodě, vyberte si variantu kola nebo odrážedla

Trasa závodu:
trať závodu povede v areálu Pahrbku, kde bude vytvořen okruh dlouhý cca 1800m, který budou účastníci absolvovat několikrát dle kategorie
kategorie A,G - 5 okruhů
kategorie B,H - 4 okruhy
kategorie C,I - 3 okruhy
kategorie D,J - 2 okruhy
kategorie E,K - 1 okruh
kategorie F,L - zkrácený okruh
kategorie Fo,Lo - zkrácená trať

Organizace startů:
V každé startovní vlně budou jezdci řazeni podle startovních čísel - do startovního koridoru vstupují po vyvolání startovním rozhodčím.
Řazení do startovního koridoru začne 10 minut před startem.
Startovní čísla budou přidělena na základě pořadí, kdo se dříve přihlásil a zaplatil (čím dříve jsem zaplatil, tím nižší mám startovní číslo)

Startovné závodu:
Startovné závodu je 50,- Kč/dítě. Platba převodem na účet číslo: 2500775063/2010 (variabilní symbol datum narození) nebo na místě při prezentaci. Celková cena zahrnuje veškeré výdaje spojené s organizací závodu – startovní číslo, minerálka, tyčinka, výsledkový servis, účast v tombole startovních čísel

Přihlášky k závodu:
online prostřednictvím internetu do 3.6.2017, odkaz níže na konci stránky
osobně při prezentaci v místě startu, nejpozději 30 minut před startem kategorie

Štafetový závod O POHÁR JAKINU:
Štafetového závodu se účastní družstvo, které se skládá ze 4 členů dle jednotlivých věkových kategorií. Pokud nemáte člena v dané věkové kategorii, můžete obsadit mladšími kamarády, navíc kluk může být nahrazen holkou daného věku
Poznámka: řazení prvních členů družstva na start funguje stejně jako při řazení jednotlivců
Složení družstva:
kluk ročník narození 2002-2004
kluk ročník narození 2005-2006
kluk ročník narození 2007-2010
holka ročník narození 2002-2010
Každý člen družstva musí být přihlášen jako každý jiný účastník cyklistického závodu, a to předem na webu www.jakin.eu nebo při prezentaci. Starší člen družstva může být nahrazen mladším a kluk může být nahrazen holkou. Přihlášku družstva můžete prosím zaslat na email info@jakin.eu nebo vyplníte při prezentaci, kde si i sami určíte pořadí členů v závodě.

Tombola startovních čísel:
Každý účastník je automaticky zařazen do slosování, pro převzetí ceny je nutné předložit startovní číslo. Pokud se výherce okamžitě nepřihlásí o cenu a nepředloží své startovní číslo, losuje se cena znovu.
Hlavní cena je poukaz na putovní cyklistický tábor Český ráj na kole.

Závěrečné informace:
Všichni přihlášení startují na vlastní nebezpečí.
Za start účastníka do 18 let nese odpovědnost jeho zákonný zástupce, kdy je nutný písemný souhlas u prezentace.
Pořadatel nehradí způsobené škody na zdraví a majetku vzniklé účastníkům v souvislosti se závodem.
Pro závod je povoleno funkční kolo se dvěma na sobě nezávislými brzdami.
Závodník musí být vybaven bezpečnostní cyklistickou přilbou.
Startovní čísla jsou až do ukončení závodu majetkem pořadatele, musí být viditelně připevněna na kole a nesmí být upravena ani poškozena a jsou nepřenosná.
Klasifikováni budou pouze jezdci, kteří projedou celou trať a cílem.
Protesty lze podat ihned po dojezdu, nejpozději však do doby vyhlášení výsledků.
Odpovědná osoba za závod: Jiří Jakeš, 604 102 443, info@jakin.eu

1 Martin Hořák 2007 C Zlín Nordica Ski Zlín
2 Petra Juřenová 2007 I Napajedla TUFO CZ Otrokovice
3 Adam Peterka 2011 E Zlín Zlín
4 Eduard Peterka 2014 Fo Zlín
5 Michael Jurča 2005 B Otrokovice
6 Eliška Jánošíková 2011 K Otrokovice
7 Ondřej Matějíček 2005 B Otrokovice
8 David Blažek 2007 C Kožušany-Tážaly SKC TUFO Prostějov
9 Jan Novák 2008 C Napajedla
10 Jakub Křupala 2009 D Lípa Kolokroužek Zlín
11 Tobiáš Obdržálek 2008 C Hvozdná Nordica Ski Zlín
12 Emma Hobzová 2007 I Zlín Nordica Ski Zlín
13 Libor Železník 2011 E Babice
14 Monika Železníková 2008 I Babice
15 Eliška Drongová 2010 J Zlín
16 Sofie Drongová 2013 Lo Zlín
17 Lukáš Richter 2011 E Slušovice TUFO CykloZákladna Otrokovice
18 Jakub Trlica 2004 A Zlín Cykloch team
19 Veronika Machová 2007 I Napajedla TUFO CykloZákladna Otrokovice
20 Jakub Tesařík 2008 C Olomouc Cykloteam Kolárna
21 Jan Pešl 2009 D Želechovice nad Dřevnicí KOLOKROUŽEK Zlín
22 Jakub Baroň 2007 C Napajedla
23 Damián Baroň 2009 D Napajedla
24 Šebestián Baroň 2011 E Napajedla
25 Václav Mach 2008 C Sušice TUFO CykloZákladna Otrokovice
26 Anna Hyjánková 2007 I Zlín KOLOKROUŽEK Zlín
27 František Valerián 2006 B Zlín KOLOKROUŽEK Zlín
28 Ondřej Valerián 2012 E Zlín KOLOKROUŽEK Zlín
29 Vít Šuranský 2007 C Tečovice TUFO CykloZákladna Otrokovice
30 Markéta Fišerová 2008 I Zlín KOLOKROUŽEK Zlín
31 Petr Fišer 2010 D Zlín KOLOKROUŽEK Zlín
32 Vojtěch Hýžďal 2010 D Zlín KOLOKROUŽEK Zlín
33 Vítek Hýžďal 2005 B Zlín KOLOKROUŽEK Zlín
34 Ella Surovcová 2011 K Vsetín SK EDIE TEAM
Natálie Juřenová 2012 K Napajedla
Lukáš Večeřa 2009 D Želechovice nad Dřevnicí Nordica Ski Zlín
Adéla Polášková 2006 H Želechovice nad Dřevnicí Nordica Ski Zlín
Karolína Polášková 2009 J Želechovice nad Dřevnicí Nordica Ski Zlín
Filip Stupka 2004 A Napajedla Napajedla
David Jurnik 2011 E Napajedla
Matouš Kodrla 2011 E Sušice
Štěpán Kodrla 2013 F Sušice
Dominik Halašta 2008 C Zlín
Nelly Halaštová 2011 K Zlín
Kristián Sivík 2009 D Zlín
David Sklenařík 2006 B Fryšták
Agáta Slámková 2008 I Kroměříž Cykloch team
Vojtěch Kovanda 2007 C Zlín KOLOKROUŽEK Zlín
Jan Škubal 2007 C Zlín TUFO CykloZákladna Otrokovice
Filip Škubal 2007 C Zlín TUFO CykloZákladna Otrokovice
Sára Škubalová 2011 K Zlín TUFO CykloZákladna Otrokovice
Nicola Křenková 2003 G Majetín Ski Team Olomouc
Anna Kratochvílová 2008 I Moravany Cykloch team
Tomáš Rafaj 2007 C Zádveřice-Raková Sádlík židle pro život
Ondřej Woller 2006 B Vsetín VRV team
Filip Fuchs 2007 C Zlín Nordica Ski Zlín
Barbora Fuchsová 2004 G Zlín Nordica Ski Zlín
Tereza Brazdilíková 2008 I Hulín Cykloteam MXM Hulín
Tomáš Machač 2009 D Přerov Hc Zubr
Nikola Prusenovs 2008 I Zlín Nordica Ski Zlín
Denisa Drhová 2006 H Zádveřice-Raková Nordica Ski Zlín
Linda Drhová 2009 J Zádveřice-Raková Nordica Ski Zlín
Nikolas Dlabaja 2008 C Zlín
Tereza Hrazdilová 2011 K Brno
Filip Hrazdil E Brno
Kateřina Seidlová 2007 I Vsetín SK EDIE TEAM
Kryštof Nášel 2006 B Zlín
Robin Šilberský 2006 B Zlín Nordica Ski Zlín
Linda Šilberská 2011 K Zlín Nordica Ski Zlín
Denisa Šťastná 2007 I Zlín Nordica Ski Zlín
Lucie Lipenská 2010 J Napajedla
Bianka Drhová 2006 H Zádveřice-Raková Nordica Ski Zlín
Jana Kovaříková 2004 G Vsetín SK EDIE TEAM
Jakub Kovařík 2006 B Vsetín SK EDIE TEAM
Zuzana Kovaříková 2008 I Vsetín SK EDIE TEAM
Luděk Kovařík 2012 E Vsetín SK EDIE TEAM


přihlášky již pouze při prezentaci v místě startu

Přihlásit

Komentáře: